Kapela po posledním koncertu přerušuje svou činnost

s tím, že nevylučuje v budoucnu zahrát na nějaké zajímavé akci.


2016

30.04.2016 PLZEŇ, Music Club Kalikovák (+Vladivosjko, Maelstrom)  KŘEST EP "Little spells"

 

2015

12.12.2015 PLZEŇ, Watt (+Avidity for, Way to)
05.09.2015 KARLOVY VARY, Hudební klub "Irská" (+Debustrol, Breakdown of hate)
14.03.2015 PLZEŇ, Kalikovský mlýn (+NIL)
28.02.2015 KARLOVY VARY, Hudební klub "Irská" (+Avidity for) 
 

2014

29.11.2015 PLZEŇ, Divadlo pod lampou (+ Dante, Dying Passion)
17.07.2014 PLZEŇ, Léto v Prazdroji 2014 (NÁDVOŘÍ PIVOVARU)
17.05.2014 VALEČ, Fest Valeč + 500 let města Valeč (Oslava květin)
10.05.2014 PLZEŇ, Divadlo pod lampou (WAVE GOTHIC FASHION)
29.03.2014 HADAČKA
15.03.2014 KLADNO, Poldofka
14.03.2014 PLZEŇ, RC Parlament

2013

02.11.2013 PLZEŇ, RC Parlament + Snail, Born in Pripyat
01.11.2013 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, RC Morrisson + Snail, Born in Pripyat
05.10.2013 JIHLAVA, Ježek + Snail, Pop-Porn
04.10.2013 PRAHA, Kain + Snail, EOS
02.10.2013 PLZEŇ, Anděl + Universe of Discourse
20.07.2013 LEDNICE, Lednice Fest + Greymon, Avidity for... ,Falcar
06.07.2013 KRALOVICE, Sokofest open air + Greymon, Avidity for..., Detonace, Concrete
18.06.2013 PLZEŇ, House of blues + Honza Běhounek (Seven)
11.05.2013 PLZEŇ, Nic moc fest 2013 Šídlovský rybník
27.04.2013 BEROUN, Rock club Prdel + Worx, Chemical cancer
(ZRUŠENO - omlouváme se fanouškům, ale klub se uzavřel)
06.04.2013 DOMAŽLICE, Death Magnetic + Nightwish revival
02.02.2013 PLZEŇ, Divadlo pod lampou + Coward, Search and Destroy

2012

25.8.2012 HLAVICE, Hlavická pouť 2012
24.08.2012 DOMAŽLICE, DEATH MAGNETIC + NIGTWISH REVIVAL
13.08.2012 PLZEŇ Nám. Republiky Živá ulice
13.07.2012 OPEN-AIR LESÍK U NEJDKU + ST. AGE, Primitiv akustik, Tendergraf
30.06.2012 PRAHA, ROCK CAFÉ CONTEST
11.04.2012 PLZEŇ, BombaFest 2012 - opuštěná hala jižního vlakového nádraží
25.02.2012 PLZEŇ, Divadlo pod lampou + Tisíc let od ráje, Belligerence, In motion

2011

25.11.2011 PLZEŇ, Jam  (poslední koncert s Petrem) + Lammoth
05.10.2011 PRAHA, EXIT-US + Lammoth
13.04.2011 PRAHA, Kain (poslední koncert s Mikem) + Cruel
24.03.2011 PLZEŇ, Watt + Cruel
19.02.2011 GERMANY, Waldsassen, Blue Oyster Bar + Hewish
15.01.2011 PLZEŇ, Divadlo pod lampou

2010

18.12.2010 BLÍŽEJOV, Koupák + Team revival
10.12.2010 PLZEŇ, Rockový club Jam + St.Age
20.11.2010 DOBŘÍŠ, ROCKFEST DOBŘÍŠ10 + Memphis, Goodlfellas, Hutututu, Pankix
13.11.2010 ČERNOŠÍN, Kulturní dům Vlčák + Gentiana
23.09.2010 PLZEŇ, Watt + Creyden
18.06.2010 PLZEŇ, Rockový club Jam + Maelström, Toy

2008

04.04.2008 PLZEŇ, Rockový club Jam + Interitus

2007

23.11.2007 PLZEŇ, Rockový club Jam + Lammoth, Ape Town
27.10.2007 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou - křest cd "Tempting voices" + Cruel,Synergy
24.10.2007 PRAHA, Kain + Lamoth
12.10.2007 PRAHA, Motoráj + Toy
28.07.2007 HRÁDEK U ROKYCAN - festival
23.06.2007 BOROVANY U TACHOVA - festival Kot hell
08.06.2007 PLZEŇ, U Kačera + Ape Town
19.05.2007 PRAHA, Kain - Metalopolis tour + Castaway, Pentagon, Cruel, Flussor revival
21.03.2007 PLZEŃ, divadlo Pod Lampou + Casiopea, Oráč, Hrobeso

2006

18.11.2006 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + Scenery, Interitus, Castway
08.09.2006 PŘEŠTICE, Nucený Výsek + Interitus, Cruel
01.09.2006 SUŠICE, Hells Gate + Synergy
29.07.2006 PLZEŇ HRADIŠTĚ, Hrákula + Prorock
23.06.2006 PLZEŇ, Pilsfree fest
03.06.2006 PRAHA, Velvet + Mandrake, Flattus
02.06.2006 PLZEŇ, Rockový club Jam + Space Billiard, Casiopea
01.04.2006 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + Interitus, Six Degrees Of Separation, Carpatia
10.03.2006 PRAHA, Velvet + Mandrake
04.03.2006 PLZEŇ, Rockový club Jam + Toy, Strašlivá podívaná
17.02.2006 KRALUPY NAD VLTAVOU, Ponorka + Dark Gamballe, FOB
10.02.2006 PRAHA, Jáma + Space Billiard

2005

28.12.2005 PLZEŇ, Runway + Casiopea
01.12 2005 PLZEŇ, Rockový club Jam + Scissorhands, Synergy
14.11.2005 PRAHA, Kain + Daimonion, Doriath
12.11.2005 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + Silent Stream Of Godless Elegy, Memoria
05.11.2005 PLZEŇ, Rockový club Jam - finále soutěže BÍTOVÁ LIGA 2005
04.11.2005 DOMAŽLICE, Moskyto + Dark Angels, Synergy
29.10.2005 STRAKONICE, Křemelka + MAMUMA
15.10.2005 PLZEŃ, Rockový club Jam - semifinále soutěže Bítová liga 2005
30.09.2005 HOŘOVICE, Club Labe + Carousel
10.09.2005 PŘEŠTICE, Nucený Výsek + Endless, Black Pearl
09.09.2005 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + Endless, Dive
19.08.2005 BEROUN, Fit Of Rage IV + Macabre, Cataract, Darzamat, Devilin, Inhumate, Lex Talionis, SSOGE, Hypnos
22.07.2005 PLZEŇ, Hradiště, Hrákula (film Horem Pádem)
04.06.2005 CHRÁST, KD - Česká rocková liga
17.05.2005 PLZEŇ, Parlament - 100. koncert skupiny Strangemind
07.05.2005 ČERNOŠICE, Kino - finále Šiba music chance
05.05.2005 PLZEŇ, Rockový club Jam + Mandrake
23.04.2005 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + Silent Stream Of Godless Elegy, Interitus
22.04.2005 ZÁLUŽÍ, Třemfest + One Season Band - Michal Pavlíček, Děda Mládek Ilegal Band ...
16.04.2005 STRAKONICE, Křemelka + Šutr
08.04.2005 SÁZAVA, Shambala + Skřeky z řeky, Píčou proti republice, Čertova brázda
26.03.2005 BOREK U ROKYCAN + Brenda Volšová
18.03.2005 ČERNOŠICE, Club Kino + Black Pearl, Mandrake, Wotan
05.03.2005 PLZEŇ, Runway + MVS, Synergy
04.02.2005 STRAŠICE, Koupák + Black Hill, Abused
29.01.2005 PLZEŇ, Stodola
28.01.2005 HOŘOVICE, Labe

2004

18.12.2004 PRAHA, Guru - Time Band Cup + Daimonion, Soul Invention
07.12.2004 PLZEŇ, Rockový club Jam + Jam Boy Slim, Hellium
26.11.2004 DOMAŽLICE, Áčko + Jakobič
06.11.2004 PRAHA, Vagon + Votchi
05.11.2004 PLZEŇ, Runway + Brenda Volšová
30.10.2004 STRAKONICE, Křemelka + Higher Ground (odmítli odehrát koncert)
08.10.2004 STRAŠICE, Koupák + Ill Fish
18.09.2004 PŘEŠTICE, Nucený Výsek + Votchi
14.09.2004 PLZEŇ, Rockový club Jam + Daimonion, Beat The Odds
04.09.2004 PLZEŇ, Runway + No Exit
08.08.2004 PŘEŠTĚNICE U MILEVSKA, Open Air Musicfest + Sešlost, Brenda Volšová, Cor Serpentis, Panta Rhei, Alias Julius (USA), Marty Hall (CAN), Prohrála v kartách, No Name (SK)
22.06.2004 PLZEŇ, Rockový club Jam + Interitus
17.06.2004 PRAHA, Pancor + Toy
12.06.2004 PLZEŇ, Runway + Hellium, Babylon Bus
29.05.2004 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + Interitus, Rea Silvia
19.05.2004 PRAHA, Kain + Cruel
14.05.2004 MILEVSKO, Rock In Milevsko + Pandora, Sešlost, Cor Serpentis, Fantom, Brenda Volšová, Panq , Panta Rhei, Jay-Zen
08.05.2004 NYMBURK, Phantasmagoria Feast + Spilt Bearing, Cartel, Poppy Seed Grinder, Cruel, Mizantrop
08.04.2004 PLZEŇ, Anděl + Porno Cowboyové a Cirgus pana dabla
03.04.2004 STRAKONICE, Křemelka +"25", Vzduchoprázdno, Šutr
30.03.2004 PLZEŇ, Rockový club Jam + Toy, Sunset Strip
11.03.2004 PLZEŇ, Runway + Mej-Dej, BMAMB
12.02.2004 PLZEŇ, Rockový club Jam + Smash of Garnet, Sun Inside
31.01.2004 PLZEŇ, Parlament + Toy
27.01.2004 PLZEŇ, Runway + Krutá Bída

2003

27.12.2003 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + In Motion, Linda Carter
09.12.2003 PLZEŇ, Runway+ Another Way
28.10.2003 PLZEŇ, Runway+Siláž, Asignace
31.07.2003 PLZEŇ, Runway + Jesus Puras
19.07.2003 PŘEŠTICE, Nucený Výsek
24.06.2003 PLZEŇ, U Krokodýlýho Ocasu + Othersoul
30.05.2003 PLZEŇ, SALOON Doubravka + WooDooWood, Ill Fish
08.05.2003 PLZEŇ, ŠEBESTÁRNA + Ill Fish
22.04.2003 PLZEŇ, RUNWAY + Othersoul, Sunset Strip
13.03.2003 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou - Múza 2002 - semifinále
11.03.2003 PLZEŇ, Runway + Jesus Puras, Shapeless
08.02.2003 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + In Motion, Calathea
16.01.2003 PLZEŇ, Runway + ZEN

2002

27.12.2002 PLZEŇ, divadlo POD LAMPOU + In Motion, Kencore Passa
25.09.2002 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + In Motion, Tycho de Brahe
21.09.2002 PLZEŇ, Matrix + Velvet Ecstasy
22.08.2002 PLZEŇ, Runway +Smash of Garnet, Dwa Seksy
29.06.2002 PLZEŇ, Matrix
22.06.2002 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou + In Motion, Calathea
07.05.2002 PLZEŇ, Runway + In Motion, Woodoowood
03.05.2002 PLZEŇ, Chameleon + Linda Carter
06.04.2002 PLZEŇ, Matrix + Interitus
27.03.2002 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou - Múza 2001 - finále
26.03.2002 PLZEŇ, Runway + Aušus
21.03.2002 PLZEŇ, Šantán
13.03.2002 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou - Múza 2001 - semifinále
07.02.2002 PLZEŇ, Chameleon + Smash of Garnet
15.01.2002 PLZEŇ, Runway + Colosální omyl
12.01.2002 PLZEŇ, Chameleon + Tycho de Brahe

2001

15.11.2001 PLZEŇ, Chameleon + Smash of Garnet
26.05.2001 PLZEŇ, Šantán + Smash of Garnet
23.04.2001 PLZEŇ, Klub Černý Racek + Smash of Garnet, Brown Underpants
26.04.2001 PLZEŇ, Chameleon
19.04.2001 PLZEŇ, C Music Club + Smash of Garnet
28.03.2001 PLZEŇ, Klub Černý Racek + Prorock
03.03.2001 PLZEŇ, Klub Černý Racek + Mrtvej Řízek
02.03.2001 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou +Interitus, Tycho de Brahe
01.02.2001 PLZEŇ, divadlo Pod Lampou - Můza 2000
19.01.2001 PLZEŇ, Saloon, Doubravka + Prorock
12.01.2001 PLZEŇ, Chameleon

2000

10.11.2000 PLZEŇ, Klub KAPSA
27.10.2000 PLZEŇ, XM MUSIC CLUB
20.10.2000 PLZEŇ, SALOON, Doubravka + Panickey Strach
12.09.2000 PLZEŇ, Klub Černý Racek + Laik
06.09.2000 PLZEŇ, Šantán
02.09.2000 PLZEŇ, U Šesti Strun - věnováno Filipu Rottovi
28.07.2000 PLZEŇ, U Šesti strun
19.07.2000 PRAHA, Fresh Club
24.06.2000 PLZEŇ, Crazy Music Club
30.05.2000 PLZEŇ, Rockový Club Jam
22.04.2000 PLZEŇ, RC Cross + Tycho de Brahe
19.04.2000 PLZEŇ, Klub Černý Racek
05.04.2000 PLZEŇ, Crazy Music Club + Woodoowood
26.03.2000 PLZEŇ, C Music Club + Laik, Tom Sawyer, Tanit, Sidewalk
11.03.2000 PLZEŇ, Šantán
22.01.2000 PLZEŇ, RC Cross + Woodoowood

1999

19.12.1999 CHRÁST, Restaurace U nádraží + Movie`s Rebels
01.12.1999 PLZEŇ, Černý Racek + Laik, Woodoowood
24.09.1999 PLZEŇ, RC Cross
18.06.1999 PLZEŇ, Restaurace U Lva + host Filip Rott

 

 

 

 

Kontakt

Strangemind

 

počítadlo.abz.cz